Hallo Piet,
Unzip eerst het bestand. In het zip bestand zitten de bestanden die je nodig hebt, namelijk de Track.gpx of de Route.gpx.
Op de ondersteuningspagina staan de handleidingen "Handleiding 'Uploaden van route, route-track en tracklog'"
Volg de stappen in de handleiding en dan moet het zeker lukken.
Hallo allen, ontzettend bedankt voor de positieve reacties. Ik ben blij dat het allemaal nu naar behoren werkt. Heel veel plezier met de nieuwe app, blijf zeker ook kritisch en blijf ook zeker delen als we iets goed doen. We werken allemaal bij MyRoute-app precies om die reden!
@inge-bakermans True indeed, if you're on the road already (as I seem to understyand now). Moreover, you support the open source project. But it was a challenge to me to try it out, nothing more...
@jack-van-tilburg informatie over het navigatiesysteem staat inderdaad op paginanummer 222, maar je link wijst naar pagina 220 omdat de paginanummering in het document geen rekening houdt met het voorblad.
Maar op blad 224/paginanummer 222 staat inderdaad iets meer over de navigatie en zoals voor heel veel ingebouwde navigatie-systemen geldt, is er geen mogelijkheid om vooraf geplande routes in te laden. Je kunt alleen met de hand routepunten invoeren.
Wat ik doorgaans doe is bepalen vanwaar ik de route wil oppakken vanuit mijn woonplaats. Bijvoorbeeld bij punt 6. Ik sleep dan routepunt 5 naar mijn vertrekpunt. Daarna verwijder ik routepunt 1 tot en met 4, waardoor routepunt 5 automatisch het startpunt wordt. Idem met het eindpunt.
@luc-degruyter Dan is de snelste weg blijkbaar nog steeds via dat routepunt en dan terug. Verplaats het routepunt naar verderop de de parallelweg, of plaats nog extra punten verderop op de parallel weg.