Thork racing t865x
-
@Mils Pretty sure that any remote hardwired to the DMD-865X would not work with anything other than the apps supported by the "manage" app (Formerly the Button App) since it appears that the remote goes thru that app to send commands if wired. Silverfox uses the same DMD app once wired.
@Andre-Trudeau said in Thork racing t865x:
@Mils Pretty ...supported by the "manage" app (Formerly the Button App)...
Please what do you mean with "manage app"? Which app exactly is this? I only know the "Button App". But by this, I can't setup the functions of the DMD Remote-2 controller properly to MyRoute-App.
-
@Marinus-van-Deudekom
Ik heb gelezen dat je de Silverfox via bluetooth moet verbinden en MRA niet goe werkt als je de kabel gebruikt.
Zou dit zo ook met de originele controler van Thork Racing zijn of zou met deze wel alle functies werken?@Mils ik gebruik de remote aangesloten via de kabel voor de 12 volt voeding maar op uitdrukkelijk advies van SilverFox het gebruik via Bluetooth. Bij DMD zeggen ze dat het via de kabel zou moeten maar ik heb proefondervindelijk vastgesteld dat via Bluetooth probleemloos werkt. Ik heb voor SilverFox gekozen vanwege de kleine bevestigings houder. Die van DMD war3n voor mijn situatie veel te groot
-
@Mils ik gebruik de remote aangesloten via de kabel voor de 12 volt voeding maar op uitdrukkelijk advies van SilverFox het gebruik via Bluetooth. Bij DMD zeggen ze dat het via de kabel zou moeten maar ik heb proefondervindelijk vastgesteld dat via Bluetooth probleemloos werkt. Ik heb voor SilverFox gekozen vanwege de kleine bevestigings houder. Die van DMD war3n voor mijn situatie veel te groot
Ok,nice!
Kan Cor-Jan softwarematig geen aanpassing doen zodat de Silverfox volledig compatibel is bedraad?
Zou pachtig zijn omdat dit qua opstelling bij de meeste motoren de beste optie is door de smalle benodigde montage ruimte. -
Ok,nice!
Kan Cor-Jan softwarematig geen aanpassing doen zodat de Silverfox volledig compatibel is bedraad?
Zou pachtig zijn omdat dit qua opstelling bij de meeste motoren de beste optie is door de smalle benodigde montage ruimte.@Mils dat ligt niet aan Corjan maar aan DMD. Ik heb geprobeerd daar de deur open te krijgen maar kwam terecht in de discussie het ligt niet aan ons maar aan SilverFox. Een daar zeggen ze precies het tegenovergestelde.
De redenering van SilverFox vind ik persoonlijk meer argumenten bevatten een aangezien het via Bluetooth zonder problemen werkt, zag ik het nut van verder discussiëren niet meer zitten.
De ondersteuning vanuit SilverFox is echt super goed. -
Jammer toch, aangezien bekabeld mij stabieler lijkt. DMD zal hun eigen controler willen verkopen zeker... Zoals gezegd is de Silverfox beter voor veel motoren door de plaatsbesparende smalle opbouw.
-
Ja, de bevestiging van de Silvervox is smaller, waardoor knipperlichten en andere schakelaars nog steeds goed bereikbaar zijn.
Voor offroad-rijden is de Remote-2-controller van DMD echter geschikterAls ik een navigatiesysteem van een offroad-specialist gebruik, wil ik ook de bekabelde afstandsbediening van deze specialist gebruiken. Daarom mijn aanbeveling hiervoor – in de hoop dat deze ook binnenkort in de myRoute-app wordt geïntegreerd.
-
Ja, de bevestiging van de Silvervox is smaller, waardoor knipperlichten en andere schakelaars nog steeds goed bereikbaar zijn.
Voor offroad-rijden is de Remote-2-controller van DMD echter geschikterAls ik een navigatiesysteem van een offroad-specialist gebruik, wil ik ook de bekabelde afstandsbediening van deze specialist gebruiken. Daarom mijn aanbeveling hiervoor – in de hoop dat deze ook binnenkort in de myRoute-app wordt geïntegreerd.
@Guzzist Waarom is de DMD controler "beter"geschikt voor offroad?
Hoop met je mee dat de DMD controler ook binnenkort in de myRoute-app wordt geïntegreerd. Zou sterke move zijn! -
Ik heb hem nu ook al een tijdje in combi met de Silverfox C1.
Bevalt me uitstekend. Zelfs zo goed dat toen ik de Triumph Tiger inruilde ik het tablet gewoon op mijn Harley Road King heb gemonteerd, incl. C1. In die combi al vele km gereden met MRA als hoofd navigatie. Het tablet is buiten het motorrijden ook te gebruiken als leesboek of om te netflixen
Ik heb er wel een data only abbo inzitten (6 euro pm) om te kijken of alles vlekkelozer verloopt dan zonder data. Ik wil mijn ophone er niet aan hangen als hotspot. Kortom erg tevreden tot nu toe alhoewel ik toch ook wel weer naar mijn telefoon neig op het stuur (kleiner). -
@Guzzist Waarom is de DMD controler "beter"geschikt voor offroad?
Hoop met je mee dat de DMD controler ook binnenkort in de myRoute-app wordt geïntegreerd. Zou sterke move zijn!@Mils said in Thork racing t865x:
@Guzzist Waarom is de DMD controler "beter"geschikt voor offroad?
Hoop met je mee dat de DMD controler ook binnenkort in de myRoute-app wordt geïntegreerd. Zou sterke move zijn!...... omdat bij de DMD Remote-2-controller de 2-wegschakelaar (voor zoom en voor regelverplaatsing in het roadbook) zeer robuust is en van metaal is gemaakt. En goed met de duim kan worden bediend zonder verwarring - vooral bij zwaar offroad-gebruik.
De 4-wegschakelaars van Silverfox en anderen zijn minder veilig te bedienen tijdens zwaar offroad-gebruik en kunnen gemakkelijker beschadigd raken...
-
Hoi @Corjan-Meijerink, Kan de DMD controler (bekabeld) in de myRoute-app worden geïntegreerd?
Thx. -
Ik gebruik al geruime tijd de apparaten van Thork Racing (T865 - T665 - T865X) in combinatie met de RemotekOne-afstandsbediening, die perfect samenwerkt met MRA.
De stroomvoorziening werkt op een knoopcelbatterij en de verbinding via Bluetooth is zeer stabiel, dus je hebt geen gedoe met kabels. Ik gebruik de RemotekOne op twee motorfietsen; je moet een kleine veiligheidsschroef losdraaien en dan kun je hem eenvoudig omsteken. Dat duurt maar een minuut.
In tegenstelling tot veel andere afstandsbedieningen heeft de RemotekOne geen joystick, maar uitsluitend 6 knoppen voor alle functies, die ook met dikke handschoenen aan heel veilig te bedienen zijn.
En bovendien is hij ook nog eens goedkoper dan de andere...
Ik zou de RemotekOne altijd weer kopen.Vertaald met DeepL.com (gratis versie)