19 Jul 2024, 10:33

@M-Schrijver Dat gezegd hebbende; als hij toch al op het stuur zit, dan is trillen en blootstelling aan de elementen dus geen issue. Maar waarom dan nog een extra scherm met Android Auto of CarPlay inzetten? Dan kun je ook gewoon de MRA Navigation app gebruiken voor Navigatie toch?

Misschien is afleesbaarheid een issue, maar met de huidige telefoons van 6,5 inch en goede schermen is dat minder een probleem dan een paar jaar geleden.

Mijn ideaal zou een afneembare/IP65/via degelijke aansluiting gevoede Android tablet van 7 inch zijn, die eventueel via hotspot met telefoon data kan gebruiken. Carpe Iter komt in de buurt, is prijzig, maar wel een open systeem; elke app kan erop, of je nu TomTom of Sygic of iets anders wilt.